Ritim İstanbul A5 Blok No:46, D:112, 34846 Maltepe/İstanbul

Advanced Dynamics Teknoloji'den mesaj

Sürekli öğrenme ve gelişim ile teknolojik çözümler konusundaki liderlik hedefine ulaşarak, ülkemize ve iş ortaklarımıza değer katmak amacıyla çalışan saygın bir şirket topluluğu olarak, sektörel bilgi kaynaklarına dayalı bir yaklaşımla sürdürülebilir bir şekilde var olmayı misyon ediniyoruz. Bu misyon, firmamızın logosunu oluştururken bize rehberlik etti. "Advanced Dynamics" adındaki şirketimizin isminde bulunan "A" ve "D" harflerinden yola çıkarak "sonsuzluk" işareti formunu oluşturduk. Böylece, geleceğe dönük olarak her platformda aynı inanç ve kararlılıkla ilerlemeyi amaçlıyoruz.

Analizlerimizde gördüğümüz tüm sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

  • Müşteri Memnuniyeti, iş ortaklarımıza sunabileceğimiz uzmanlığın ötesinde, yüksek performanslı çözümler sunarak, ayrıcalıklı bir ilişki geliştirerek, ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayarak en iyi sonuca ulaşıyoruz.
  • Verimli Organizasyon, pragmatizm ve verimlilikle müşterilerimize en iyi yatırım getirisini sunmak için her duruma yaklaşma şekli, etik ve dürüstlüğü her bir katılımcı için mutlak saygıyla uyguluyoruz.
  • Takım çalışması, birlikte zirveye ulaşabileceğimiz ve en iyi hizmeti vereceğimiz konusunda ekibimiz arasındaki takım ruhu, uyum ve yakın işbirliği gücümüzü arttırmaktadır.

Sahip olduğumuz kültürü iş dünyasına taşımaktan memnuniyet duyuyoruz.

Öğrenen organizasyon yapımızda; gelişime açık, hedef odaklı ekip arkadaşlarımızın yeteneklerini keşfedip gerekli kaynakları sağlıyıp geliştiren, yetkinliklerini artıran ve ‘kendini geliştirme’ felsefesine bağlı kalan bir yönetim anlayışı benimsiyoruz. Yetenekli ekibimiz ve kaliteli hizmetimizin temelini oluşturduğu başarımızı daha da ileri taşımak için kültürümüze bağlı kalarak çalışıyoruz.

Yetenekli ve dinamik yazılımcılar için kariyer fırsatları sunuyoruz.

Akademik olarak deneyimli ve uzman ekibimiz “Hayalleriniz bizim hedefimizdir” ilkesi ile takım çalışmasının sürdürülebilirliğini hedeflemektedir.

Şirketteki tüm uzmanlarımızıın düzenli olarak organize ettiği şirket içi ve şirket dışı eğitimlerine katılım ve bilgi paylaşımıyla birlikte her geçen gün sektörel bilgiden çok daha fazlasını öğreniyor ve bunları paylaşmaktan mutluluk duyuyor.