Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA
DEĞERLERİMİZ
KÜLTÜRÜMÜZ
EKİBİMİZE KATILIN!
HAKKIMIZDA 01

HAKKIMIZDA

Analizlerimizde gördüğümüz tüm sorun ve sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Sürekli eğitim ve gelişim ve yer aldığı teknolojik çözümler yaklaşımı ile özel yazılım çözümleri alanlarında “öncü teknoloji hedeflerine” ulaşarak ülkesine ve iş ortaklarına değer katan, dünya çapında saygın bir şirket topluluğu olarak sektörel bilgi kaynakları ile sürdürülebilir kalmak; destek – geliştirme – eğitim – danışmanlık tabanında teknolojik yazılım ofisi” misyonumuz, firmamızın amblemini oluştururken yolumuzu aydınlattı. “Advanced Dynamics” isminde yer alan “A” ve “D” harflerinden de yararlanılarak “sonsuzluk” işareti formuna ulaşıldı. Böylelikle geleceğe dönük yüzümüzü her mecrada aynı inanç ve kararlılıkla algılatmasını hedefledik.

| ADVANCED DYNAMICS

DEĞERLERİMİZ 02

DEĞERLERİMİZ

Müşteri Memnuniyeti, iş ortaklarımıza sunabileceğimiz uzmanlığın ötesinde, yüksek performanslı çözümler sunarak, ayrıcalıklı bir ilişki geliştirerek, ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayarak en iyi sonuca ulaşıyoruz.

Verimli Organizasyon, pragmatizm ve verimlilikle müşterilerimize en iyi yatırım getirisini sunmak için her duruma yaklaşma şekli, etik ve dürüstlüğü her bir katılımcı için mutlak saygıyla uyguluyoruz.

Takım çalışması, birlikte zirveye ulaşabileceğimiz ve en iyi hizmeti vereceğimiz konusunda ekibimiz arasındaki takım ruhu, uyum ve yakın işbirliği gücümüzü arttırmaktadır.

KÜLTÜRÜMÜZ 03

KÜLTÜRÜMÜZ

Teknoloji geliştirme ekibimiz deneyimli yazılımcılarımızla ihtiyaçlarınızı anlayabilir ve özel çözümler sunabiliriz.

Öğrenen organizasyon yapımızda; gelişime açık, hedef odaklı ekip arkadaşlarımızın yeteneklerini keşfedip gerekli kaynakları sağlıyıp geliştiren, yetkinliklerini artıran ve ‘kendini geliştirme’ felsefesine bağlı kalan bir yönetim anlayışı benimsiyoruz. Yetenekli ekibimiz ve kaliteli hizmetimizin temelini oluşturduğu başarımızı daha da ileri taşımak için kültürümüze bağlı kalarak çalışıyoruz.
KEŞFET – ÖĞREN – UYGULA – ÖĞRET kültürümüzle sektörde farklı bakış açısı oluşturuyoruz.

EKİBİMİZE KATILIN! 04

EKİBİMİZE KATILIN!

Akademik olarak deneyimli ve uzman ekibimiz “Hayalleriniz bizim hedefimizdir” ilkesi ile takım çalışmasının sürdürülebilirliğini hedeflemektedir.

Birlikte Öğrenelim ve Yeni Kaynaklar Oluşturalım.

Eğitim, meyvenin kendisi değil, bilgi ağacından meyve toplamaya yarayan bir merdivendir. –Bernard Shaw

ADVANCED DYNAMICS olarak şirketteki tüm uzmanlarımızıın düzenli olarak organize ettiği şirket içi ve şirket dışı eğitimlerine katılım ve bilgi paylaşımıyla birlikte her geçen gün sektörel bilgiden çok daha fazlasını öğreniyor ve birlikte deneyimliyor olacağız.